وقتی بخواهیم از تانیس برای شما صحبت کنیم، بهترین و تنها جمله‌ای که به طورکامل ما را برای شما توصیف می‌کند، جمله ی زیر است:

"تلفیقی از تجربه و دانش روز دنیا در کنار مدرن‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات، باعث تولد برندی پیشرو و باکیفیت به نام تانیس شد."

اما داستان تانیس از کجا آغاز شد؟

داستان تانیس از سال ۱۳۵۷ شروع می‌شود؛ زمانی که بنیان‌گذار این شرکت از دانشگاه تهران در رشته صنایع غذایی فارغ‌التحصیل شد و در یکی از معتبرترین و اولین شرکت‌های تولیدی به عنوان مدیر کنترل کیفیت، کار خود را آغاز کرد...

این تازه شروع راه بود!

  • دارای پخش اختصاصی
  • سابقه نیم قرن فعالیت

شرکت تانیس نصف جهان به شناسه ملی ۱۰۲۶۰۱۹۵۲۲۶ در سال ۱۳۷۴ اولین تجربه کارآفرینی خود را با راه اندازی یک واحد تولیدی فرآورده‌های گوشتی رقم زد. سپس در سال ۱۳۸۴ دومین واحد موفق خود را در این صنعت به بازار صنایع غذایی ایران معرفی کرد. 

از همان ابتدا یعنی سال ۱۳۸۶ با خود عهد نمودیم که در سبد پروتئینی خانوار ایرانی جایگاهی قاعده‌مند و معتبر داشته باشیم و با تکیه بر اصل کیفیت بتوانیم سالیان متمادی در کنار شما بمانیم. 

در طول این چند سال با وجود فراز و نشیب های فراوانی که در صنعت ایران بوده است، تانیس همواره خود را متعهد به حفظ کیفیت محصولات تولیدی دیده است. 

در سال ۱۳۸۸ خط تولیدی برگرها را به مجموعه اضافه کردیم. راه اندازی شرکت پخش تانیس اسپادانا در سال ۱۳۹۰ قدمی دیگر برای نزدیک شدن به شما از طریق ارائه محصولات تانیس به صورت مویرگی بود. شعب شرکت پخش را در سالیان گذشته توسعه دادیم تا محصولات تولیدی تانیس با حفظ زنجیره سرد و به صورت به‌روزتر در اختیار شما قرار گیرد. 

در انتهای دهه ۱۳۹۰ اقدام به راه اندازی، یکی از مجهزترین خطوط تولید محصولات انجمادی نموده و سبد کالای خود را توسعه دادیم . همچنین محصولاتی را به بازار معرفی نمودیم که شما مصرف کنندگان عزیز، ما را بیش از پیش در کنار خود ببینید. 

تانیس در آستانه جوانی تصمیم بزرگی گرفته است. تانیس قصد دارد در دهه سوم عمر، خود را به عنوان بزرگ‌ترین برند تخصصی فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی کشور معرفی کند. امید است با تکیه بر عهدی که از همان ابتدا با شما بستیم (تکیه بر کیفیت) و با درک این موضوع که سبک غذایی همه ما در حال تغییر است (حتی اگرمایل نباشیم) و فرهنگ غذایی مدرن‌تری در جلوی راه ماست، تانیس بتواند در این راه در کنار شما بوده و این عهد را با شما خواهد بست که غذایی "سالم، مقوی و راحت" را به سبد غذایی شما، عرضه نماید. 

۵+شعبه پخش در کشور
۲۵+نمایندگی در کشور
۲۳+محصول انجمادی
۸۰+فرآورده گوشتی

مدیران تانیس